Авіакомпанія Qatar дарує безкоштовну ніч в ☆☆☆☆☆ готелі для пасажирів, що чекають на трансфер

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Qatar Airways пропонує пасажирам, що подорожують через Доху (Катар), зупинитися на одну або дві (за фіксовану плату 100$) ночі для очікування на пересадку. Таким чином країна Катар спільно з авіакомпанією відкриває можливість громадянам, що мають право безвізового в’їзду (включно з українцями), ближче познайомитися з містом та його культурою.

Детальні умови, як отримати безкоштовний нічліг у готелі (максимальне розміщення у номері – 2 дорослих (від 18 років) та 1 дитина віком до 11 років):

  • Забронюйте квиток на рейси Qatar Airways через м. Доха
  • Одночасно забронюйте пропозицію безкоштовного перебування в готелі або дві ночі за 100$

Дізнатися більше про програму >>>

Готелі, що беруть участь в програмі

hotels-qatar

discoverqatar-qatarairways-com-4jpg discoverqatar-qatarairways-com2 discoverqatar-qatarairways-com11 discoverqatar-qatarairways-com1 discoverqatar-qatarairways-com

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія