Раннє бронювання: із Варшави до Будапешта й назад за 19 євро

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Така вигідна пропозиція з’явилась у лоукостера Wizzair на жовтень цього року. Якщо ви не боїтеся дальніх планів та хотіли б вирушити у вигідну мандрівку майбутньою осінню — бронюйте квитки до Будапешта вже сьогодні.

Власники WDC традиційно платять менше. Ціна 19 євро за двосторонній маршрут вказана як раз із врахуванням знижки клубу. Якщо ви ще не є учасником цієї програми, але часто літаєте з Візеір, радимо якнайскоріше придбати річне членство і починати економити вже на першому польоті.

Ось кілька прикладів бронювання на жовтень:

4

3

2

1

Нагадуємо, що в нас також вийшов цікавий матеріал про купівлю квитків до Варшави. Можливо ці дві новини складуться для вас у вигідну і цікаву подорож до двох сусідніх столиць.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія