Квитки на автобус Європою зі знижкою 80% (RegioJet) – лише 22 листопада!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Квитки на автобуси компанії RegioJet лише 22 листопада коштують 8€. Ціна дійсна на поїздки до 10 грудня та включає рейси Європою з та до Чехії. Автобусна компанія RegioJet (колишня StudentAgency) подорожує до 63 міст та 9 країн. Серед них – Швейцарія, Англія, Польща, Норвегія, Данія, Німеччина, Франція, Італія та Нідерланди.

regiojet

Перейти на сайт RegioJet >>>

До речі, стандартна ціна на ці квитки стартує від 15 євро і аж до 39 євро в один бік. Тут можна порівняти ціни без акції. Автобуси компанії RegioJet зручні та комфортні. Всіх пасажирів безкоштовно пригощають кавою, чаєм, капучіно або гарячим шоколадом. Працює wi-fi, розетки, на вмонтованих екранах доступні фільми або музика, а також ігри.

regiojet-irizar-i8-obrazovky-jpg_688112182

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія