Різдво на Кіпрі [транспорт: 70 євро]

Posted on Posted in Wizz Air, Дешеві авіалінії, Ідеї маршрутів

Відзначення зимових свят на Кіпрі починається 23 грудня і триває до 7 січня включно. Тут відбуваються веселі народні гуляння, та й узагалі — весь острів на цей час перетворюється на одну дружну родину. Чудову атмосферу створюють самі жителі, які радо приймають гостей та залюбки діляться з ними своїм хорошим настроєм. Пропонуємо забронювати переліт з Києва до Ларнаки за неймовірною ціною — 70 євро.

Маршрут Київ-Ларнака-Київ
Тривалість 20-27 грудня (8 днів)
Вартість 70 євро*
Перевізник Wizzair

Бюджетні авіалінії Wizzair на наше щастя літають із Києва просто на Кіпр. Тож візьміть лише необхідний багаж, пройдіть онлайн-реєстрацію на рейс і вперед!

Дата Маршрут Перевізник Вартість
20 грудня Київ-Ларнака Wizzair 18 євро
29 грудня Ларнака-Київ Wizzair 52 євро

На сайті Wizzair ви можете обрати й інші дати перельоту — на листопад та грудень є досить багато економних пропозицій. А ось квитки, які знайшли ми:

1

Вдалого святкування!

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія