Розпродаж авіаквитків від лоукостера Vueling

Posted on Posted in Vueling, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Vueling це бюджетний авіаперевізник, маршрутна мережа якого покриває чи не всю Європу. З Києва є прямий рейс до Барселони, проте на нього ця акція не розповсюджується.

Банер на сайті Vueling красномовно говорить, що вартість промо-квитків стартує з відмітки у 24,99 євро в один бік:

1

Проте на деякі напрямки можна знайти й дешевші квитки. Акція діятиме до 12 травня включно, а мандрівку можна планувати на дати з 18 травня по 15 грудня. А ось і приклад бронювання:

1

Звичайно така ціна квитка може здатися не надто привабливою, якщо порівнювати її, скажімо, з пропозицією від Ryanair, але це гарна можливість для формування нестандартних маршрутів. Якщо акція від Vueling не зацікавила вас, то можете скористатися можливістю дешево політати в Польщі або в Німеччині.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія