Скидка 50 евро на отель + перелет от Wizz Air

Posted on Posted in Wizz Air, Акции, новости, Дешевые отели в Европе

Свеженький ваучер от Wizz Air для тех, кто планирует свой отпуск через wizztours.com. При бронировании пакета «перелет + отель» просто добавьте промо-код GIVEME50EUR и сэкономьте 50 евро на транспорте и ночлегe.

Пример бронирования:

budapest

Открыть www.wizztours.com>>> 

Как видим, перелет на двоих + 4 ночи в отеле в Будапеште стоит всего по 65 евро на 1 человека. Сравним цены, если бы мы покупали билеты и отель отдельно.

Билеты на числа 14-18 декабря стоят 124,55 евро на 2 человека, а отель — еще 40 евро, правда, с завтраком. Итого — 165 евро на 2 человека.

Посмотреть цену на отель:

korona pension

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія