Авиабилеты Европой — по 19,45 € от Volotea

Posted on Posted in Акции, новости, Идеи маршрутов

Недавно была распродажа авиабилетов по Европе от этого же перевозчика составила 7 €. Но и 20 € — небольшая цена для внутренних перелетов по Европе. Тем более, попав в шенген-зону вам не нужно будет выстаивать длинные очереди к паспортному контролю и убеждать пограничников, что вы «just visiting».

Итак, акция длится всего 4 дня. В распродажи доступны несколько билетов на различные направления из Италии, Франции, Испании, Мальты и даже Молдовы.

Вдруг вы планируете отдых в Италии, почему бы не полетать страной?

Резервировать билеты по Европе >>>

voloteaitaly


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія