Flixbus: билеты по всей Европе за 9,99 евро (на лето)

Posted on Posted in Акции, новости, Дешёвые автобусы

Буквально только получили рассылку от немецкого автобусного перевозчика FlixBus и делимся информацией с вами. FlixBus добавил большое количество билетов по 9,99 евро на все направления Германией и Европой. Приобрести билеты можно до 19 апреля, ехать — с 30 мая.

Доступно много направлений, среди которых:

Berlin ↔ Prag
München ↔ Zürich
Heidelberg ↔ Luxemburg
Frankfurt ↔ Wien
Hamburg ↔ Amsterdam
Dresden ↔ Salzburg
Düsseldorf ↔ Paris
Bremen ↔ Kopenhagen
Mainz ↔ Brüssel

Вот несколько примеров:

Автобусні квитки з Гамбурга до Амстердама

Автобусные билеты из Гамбурга в Амстердам:Автобусні квитки з Праги до Берліна

Автобусные билеты из Праги в Берлин

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія