Из Кракова в Будапешт — на 20% дешевле с промо-кодом

Posted on Posted in PolskiBus, Акции, новости, Дешёвые автобусы

С 25 по 27 февраля есть возможность приобрести дешевый билет из Варшавы и Кракова в Будапешт со скидкой 20%. Для того, чтобы воспользоваться предложением, вводим промо-код KRKBUD при покупке билета. Акция продлится до 25 февраля 2016 и действительно для поездок по маршруту Краков — Будапешт, Варшава — Будапешт и обратно с 23 февраля по 7 марта, кроме рейсов в пятницу и воскресенье.

Цена со скидкой:

krk-bud

Перейти к бронированию на PolskiBus >>>

Цена без скидки:

krk-bud1

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія