Из Львова в Вильнюс — по 9 € автобусом [15 августа — 15 сентября]

Posted on Posted in Ecolines, Акции, новости, Дешёвые автобусы

Ecolines наконец сменил свой неудобный интерфейс покупки билетов и объявил о новой акции. До 24 июля есть возможность приобрести билеты на автобус со скидкой. Направления Львов-Вильнюс и Вильнюс-Львов Ecolines продает по цене 9 евро в каждом направлении.

При бронировании следует выбирать валюту «евро», а не гривны.

vlnius-lviiv -vilnius

Перейти на сайт Ecolines >>>

Количество билетов на каждом рейсе — ограничено. Забронировать билеты на автобус можно с 14 по 24 июля на период с 15 августа по 15 сентября.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія