Киев-Вильнюс автобусом за 600 грн. (в июне)

Posted on Posted in Ecolines, Акции, новости, Дешёвые автобусы

Ecolines проводит акцию на новый рейс из Киева в Вильнюс. Билеты на автобус в одну сторону стоят 600 грн. (Скидка 50%). Кстати, дешевые билеты на автобус — это хорошая возможность совместить путешествие в Вильнюс с 4-дневным круизом и экскурсиями в трех странах (Швеция, Латвия, Финляндия) по акционной цене 59 евро.

Даты путешествия: 3-15 июня 2016

Покупать билеты:  23-29 мая 2016

Валюта:  гривны

Невозможно отказаться от поездки, также невозможно изменение даты поездки. Количество акционных мест в каждом автобусе на каждом рейсе ограничено — 3 места.

Забронировать билеты на Ecolines >>>

Пример бронирования:

kyiv-vilnius -kyiv

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія