Львов-Краков — за 8 €, Львов-Прага — за 14,5 € с человека (Leo Express) [до конца июля]

Posted on Posted in Leo Express, Акции, новости, Дешёвые автобусы

 

Нам осталась всего неделя до августа, поэтому самое время напомнить об окончании акции 1 + 1 от Leo Express — чешского автобусного и железнодорожного перевозчика. По условиям акции, вы можете приобрести второй билет на новые направления бесплатно. В акции принимают участие направления из Львова в Польшу и Чехию.

lviv krakiv Из Львова в Краков за 16,25 евро на двоих lviv praha Из Львова в Прагу за 29 евро на двоих

Перейти на страницу Leo Express >>>

Напомним, что Leo Express развивает свою сеть, сотрудничая с другими лоукост-перевозчиками, такими как FlixBus или PolskiBus.

karrta

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія