Ryanair открывает новые авиарейсы на Крит, в Лурд и Порто

Posted on Posted in Ryanair, Дешёвые авиабилеты, Дешёвые авиалинии

Лоукостер Ryanair открывает 3 новых авианаправления из Кракова. На о. Крит (Греция), в Лурд (Франция) и Порту (Португалия). Купить билеты можно уже на сайте Ryanair. Лететим с конца марта 2017 года.

Направления:

  • Краков (KRK) – Ханья Крит (CHQ)
  • Краков (KRK) – Лурд (LDE)
  • Краков (KRK) – Порто (OPO)

chania lourdes porto

Перейти на сайт Ryanair >>>


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання. Бронюючи готель на Booking.com, ви отримуєте 15$ кешбеку на свою картку!

 

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія