С Катовице в Прагу или в Брно — за 10 злотых до конца сентября

Posted on Posted in PolskiBus, Акции, новости, Дешёвые автобусы

С 26 июля и до конца сентября Polskibus распродает билеты из Польши в Чехию за промоционными ценам. По случаю сообщения городов Краков, Катовице, Кельце, Радом и Варшава с Чехией лоукостер предлагает нам билеты по 1 злотому. Таких цен мы уже, к сожалению, не нашли, однако съездить в Прагу и за 10 злотых не кажется нам слишком дорогим удовольствием.

Перейти на страницу Polskibus>>>

По словам перевозчика, линия Р6 отныне продолжена. Автобусы будут курсировать два раза в день из Варшавы в 6:15 и 18:15, из Радома — в 8:05 i 20:05, с Кельце — в 9:10 и 21:15, из Кракова — в 11:20 и 23: 25, а из Катовице — в 12:40 и 00:45. Из Праги автобусы будут выезжать в 9:40 и 21:25.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія