Wizzair полетит из Киева в Братиславу. Билеты — от 487₴ (WDC) или от 711₴ (для всех)

Posted on Posted in Wizz Air, Акции, новости, Дешёвые авиабилеты, Дешёвые авиалинии

Венгерский лоукостер Wizz Air сообщил о введении нового рейса по маршруту Киев — Братислава. Перелеты будут выполняться с 17 декабря дважды в неделю (вторник, суббота). Цена билетов начинается от 711 грн. для всех и от 487 грн. для членов WDC.

kyiv-bratislava-kyiv-wizzair-wdc
Київ-Братислава-Київ
kyiv-bratislava-kyiv-wizzair
Киев-Братислава-Киев (для членов WDC)

С Братиславы есть возможность улететь тем же лоукостером к Тузлы (с апреля 2017) или Скопье:

bratislava-tuzla bratislava-skopje

Ryanair домчит нас из Братиславы в Брюссель, Париж, Берлин, Афины, Корфу, Дублина, Эйлат, Альгеро, Милан, Рим, Трапани, Барселону, Мадрид, Малагу и на Майорку.

bratislava-berlin bratislava-barcelona

Например, дорога из Братиславы в Барселону (Жирона) и обратно обойдется нам в 34 евро, а вот дорога в Берлин и обратно — в два раза дешевле.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія