Из Киева или Львова в Варшаву и Вильнюс автобусом от 300 грн. [18 июля — 31 августа 2016]

Posted on Posted in Ecolines, Акции, новости, Дешёвые автобусы

Автобусный перевозчик Ecolines устраивает летнюю распродажу билетов из Львова и Киева в Вильнюс и Варшаву. Цены на билеты начинаются от 200 грн. Акция продлится до конца лета. Ездим в период с 18 сентября по 30 октября 2016 года.

направления:

Отправление из Киева: Центральная АС, площадь Московская, 3
Отправление из Львова: Стрыйский автовокзал, ул. Стрыйская, 109
Прибытие в Варшаву АС Zachodnia (Dw.PKS Zahodnia), Al. Jerozlimskie, 144

kyiv varshava Киев-Варшава-Киев kyiv vilnius Киев-Вильнюс-Киев

Недостаток на сайте Ecolines — пока отсутствуют доступные даты после 15 сентября. Ожидаем обновления дат для покупки дешевых билетов на автобус.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія