Из Риги в Израиль — за 10 € (июль 2016 февраль 2017)

Posted on Posted in Wizz Air, Акции, новости, Дешёвые авиалинии

Отличная возможность захватить Балтийские страны, посетив и Израиль в июле или даже в феврале следующего года. А все потому, что Wizzair (который, кстати, на свой день рождения 19 мая не подарил нам ни одной акции) устроил акцию на перелеты между Ригой и Тель-Авивом.

Члены Wizz Discount Club могут приобрести билет на данном направлении всего за 10 евро в одну сторону! Примеры:

riga-telaviv

Перейти на сайт Wizzair >>>

Другие даты с дешевыми авиабилетами:

  • 1 июля 2016
  • 4 июля 2016
  • 17 февраля 2017
  • 20 февраля 2017

Цены на оборот (из Израиля) будет дороже, поэтому можем воспользоваться другими предложениями, вернувшись в Киев из Эль-Аль:

elal1


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія