Сервіс таксі Taxify: поїздки від 20 грн. у Києві, 50% знижки у Варшаві та промокод на 75 грн. для всіх

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини

Європейська платформа для замовлення поїздок Taxify перезапускає сервіс у Києві. На честь перезапуску компанія пропонує 50-відсоткову знижку для пасажирів. Компанія вийшла на київський ринок у 2016 році, однак тоді на умовах франшизи. Тепер Taxify проведе перезапуск проекту з власною локальною командою.

Мінімальна вартість поїздки в Києві становить 20 гривень: 12,5 грн посадка, 2,25 грн/км та 0,58 грн/хв. Акційні тарифи доступні до 15 липня 2018 року. Зазначається, що в компанії також планують згодом запустити сервіс в інших містах України.

Акційний тариф у Варшаві передбачає розрахунок вартості подорожі від 0,6 злотих (4 грн.) за 1 км та від 0,15 злотих (1 грн.) за хвилину. Мінімальна вартість проїзду – 5 злотих (35 грн.)! Крім того, промокод 6ER4Z дасть вам знижку в розмірі 75 грн. на першу поїздку. Введіть його у відповідне поле програми перед замовленням подорожі.

Мобільний додаток працює в Україні (Київ) та Польщі (Варшава, Вроцлав, Краків) та в інших країнах на смартфонах Android та iOS. Користувач може обрати машину на основі часу прибуття, ціни, моделі автомобіля та відгуків користувачів. Після підтвердження замовлення користувач може побачити замовлену машину на карті в режимі реального часу (ну, короче, як з Убером чи Уклоном).

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія