На таксі по Києву безкоштовно: Taxify дарує промокод на 75 грн. та поїздки від 20 грн. по місту

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Європейська платформа для замовлення поїздок Taxify перезапускає сервіс у Києві. На честь перезапуску компанія пропонує 50-відсоткову знижку для пасажирів. Компанія вийшла на київський ринок у 2016 році, однак тоді на умовах франшизи. Тепер Taxify проведе перезапуск проекту з власною локальною командою.

Мінімальна вартість поїздки в Києві становить 20 гривень: 12,5 грн посадка, 2,25 грн/км та 0,58 грн/хв. Акційні тарифи доступні до 15 липня 2018 року. Зазначається, що в компанії також планують згодом запустити сервіс в інших містах України.

Крім того, промокод 6ER4Z дасть вам знижку в розмірі 75 грн. на першу поїздку. Введіть його у відповідне поле програми перед замовленням подорожі. Запросіть до програми своїх друзів за вашим посиланням і користуйтеся таксі безкоштовно!

Скористатися бонусом >>>

Мобільний додаток працює в Україні (Київ) та Польщі (Варшава, Вроцлав, Краків) та в інших країнах на смартфонах Android та iOS. Користувач може обрати машину на основі часу прибуття, ціни, моделі автомобіля та відгуків користувачів. Після підтвердження замовлення користувач може побачити замовлену машину на карті в режимі реального часу (ну, короче, як з Убером чи Уклоном).

Акційний тариф у Варшаві передбачає розрахунок вартості подорожі від 0,6 злотих (4 грн.) за 1 км та від 0,15 злотих (1 грн.) за хвилину. Мінімальна вартість проїзду – 5 злотих (35 грн.)!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія