Ідея для подарунку на Різдво: шоколад Ritter Sport за приємними цінами

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника
ritter sport ціна

З нагоди свят 1001 ідея бюджетних подорожей Європою пропонує 14 видів улюбленого всіма шоколаду Ritter Sport за чудовими цінами! Так, так, ми зараз в Німеччині і привеземо трохи цього смачного шоколаду вам 🙂

[products limit=”6″ columns=”3″]

Перейти до магазину >>>

Кількість кожного смаку – обмежена. Більше варіантів шоколаду – в магазині.


Заснована 1912 року шоколадна фабрика Ritter Sport досі дотримується всіх стандартів якості та шанує свою репутацію. Шоколад Ritter Sport — продається в понад 100 країнах світу, але виробляється на одній фабриці в Штутгарті. Процес виробництва налагоджений у такий спосіб, що, працюючи в три зміни, фабрика в змозі забезпечити безперебійне постачання продукції в усі країни. Бренд Ritter Sport і відповідальність, і капітал.

Імідж торгової марки дає споживачеві почуття впевненості в тому, що, вибираючи продукти Ritter Sport, він придбає високоякісні смачні товари.

Бренд Ritter Sport уособлює сучасну, високоякісну та відкриту до інновацій марку шоколаду для широкого кола споживачів. Ritter Sport виробляє шоколад високої якості. Ritter Sport претендує на те, що кожен сорт є найкращим у своїй категорії. Смак і якість невіддільні одне від одного.

Ritter Sport гарантує, що на їхніх виробничих об’єктах використовується тільки бездоганна сировина та що до покупця потрапляють тільки ті продукти, які гідні називатися Ritter Sport.