Скільки пасажирів потрібно WizzAir, щоб відкрити новий рейс з України

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини

WizzAir не має планів відкривати відділення у Києві. Про це виконавчий президент компанії Стівен Джонс розповів у інтерв’ю Delo.UA, пише The Village.

«Нам потрібно мати як мінімум два рейси на тиждень і бачити перспективу зростання. Два рейси на тиждень «назавжди» не такі цікаві для нас. Наша мета – переходити на щоденні рейси», – відповідає Джонс на питанян про обсяг пасажиропотоку, необхідний для відкриття нового рейсу.

Зараз, за словами виконавчого президента, в аеропорту «Київ» базуються три літаки угорського лоукостера.

«Ми сподіваємося на успіх щоденних рейсів. Зазвичай наші рейси заповнені на 91-93% і, якщо завантаження буде більшим, це дозволить нам ще більше знизити ціни», – розповідає Стівен Джонс.

27 квітня WizzAir оголосив про запуск трьох нових рейсів з Києва – у Берлін, Франкфурт та Відень.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія