Районний суд призупинив дію ліцензії лоукостера SkyUp

Posted on Posted in Sky Up

Баришівський суд Київської області у своєму рішенні призупинив дію ліцензії українського перевізника SkyUp, йдеться в ухвалі суду, про що пише The Village.

У SkyUp вже подали апеляцію, тому рейси не скасовують. Також у компанії запевнили, що ухвала «не має під собою ніяких законних підстав», адже ухвалювати такі рішення може лише Державіаслужба. Підставою для позбавлення ліцензії стали скарги пасажирів на якість сервісу SkyUp. Водночас у компанії заявили, що позивач ніколи не купував квитків авіакомпанії та не був клієнтом SkyUp.

«Рейси SkyUp Airlines виконуються відповідно до розкладу. Пасажирам раджу зберігати спокій і вчасно приїжджати до аеропорту. Щодо ситуації з ухвалою Баришівського районного суду, аеропорт підготував звернення до Державної авіаційної служби України з проханням надати роз’яснення щодо наших подальших дій. Наразі дана ухвала не набрала законної сили», – коментує заступник гендиректора аеропорту Бориспіль Євгеній Дихне.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян також зазначив, що районний суд не має компетенції скасовувати ліцензії, які видає Державіаслужба.

«Поки я Міністр інфраструктури — SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги. Жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток», – заявив Омелян.

SkyUp була створена у 2017 році. Зараз у перевізника 7 літаків, середній вік яких складає 11,5 років. Власниками авіакомпанії є засновники туристичного оператора JoinUp.


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія