SkyUP розігрує 2 авіаквитки

Posted on Posted in Sky Up, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів
skyup

Авіакомпанія пропонує вгадати, який напрямок вона запустить влітку. Все, що потрібно зробити – це перейти на сайт skyup.aero/uk/promo та обрати напрямок. Період конкурсу – до 12:00 26 грудня.

Якщо ви вгадаєте, то після результатів розіграшу маєте шанс отримати 2 квитки на цей рейс, який відбудеться влітку.

Переможців оголосять на сторінці авіакомпанії в фейсбуку 26-27 грудня.


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія