В Іспанії запускають швидкісний потяг між Мадридом і Барселоною. Акційні квитки по 5€!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди

В Іспанії в понеділок почнуться продажі квитків на нові недорогі швидкісні потяги між Мадридом і Барселоною.

Нові яскраво-фіолетові потяги отримали назву Avlo – ймовірно, щоб відобразити, що вони є недорогою версією дорожчих поїздів Ave.

Маршрут буде запущений у період 6 квітня – 31 серпня. У понеділок розпочався продаж квитків за спеціальною ціною 5 євро за першу тисячу квитків. Акція триває протягом 10 днів.

Сьогодні, згідно сайту, акція обіцяє повернутися з 16:00 за київським часом.

Після цього ціна буде варіюватися від 10 до 60 євро за поїздку (621 км) між Мадридом і Барселоною.

Ціни на квитки будуть щонайменше на 25% дешевше, ніж в даний час між Мадридом і Барселоною. Потяги будуть ходити не від станції Barcelona-Sants в центрі каталонської столиці, а від нового центру в Ель-Прат-де-Льобрегат, місті-супутнику недалеко від аеропорту.

Початковий маршрут поїздів буде з Мадрида до Барселони, з п’ятьма поїздами, що йдуть в кожному напрямку кожен день.

Кожен поїзд має місткість на 20% більше, ніж у нинішніх поїздів AVE, бо в них немає вагона першого класу і вагона-ресторану. Поїзд AVE курсує між двома містами менш ніж за три години, досягаючи швидкості вище 310 км/год.

Маршрут був відкритий у 2008 році і конкурує з авіарейсами між двома містами, але вартість квитків на потязі AVE в середньому становить 98 євро в одну сторону, хоча можуть бути дешевші пропозиції, якщо бронювати заздалегідь.

Джерело: Європейська правда

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія