В Іспанії запускають швидкісний потяг між Мадридом і Барселоною. Акційні квитки по 5€!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди

В Іспанії в понеділок почнуться продажі квитків на нові недорогі швидкісні потяги між Мадридом і Барселоною.

Нові яскраво-фіолетові потяги отримали назву Avlo – ймовірно, щоб відобразити, що вони є недорогою версією дорожчих поїздів Ave.

Маршрут буде запущений у період 6 квітня – 31 серпня. У понеділок розпочався продаж квитків за спеціальною ціною 5 євро за першу тисячу квитків. Акція триває протягом 10 днів.

Сьогодні, згідно сайту, акція обіцяє повернутися з 16:00 за київським часом.

Після цього ціна буде варіюватися від 10 до 60 євро за поїздку (621 км) між Мадридом і Барселоною.

Ціни на квитки будуть щонайменше на 25% дешевше, ніж в даний час між Мадридом і Барселоною. Потяги будуть ходити не від станції Barcelona-Sants в центрі каталонської столиці, а від нового центру в Ель-Прат-де-Льобрегат, місті-супутнику недалеко від аеропорту.

Початковий маршрут поїздів буде з Мадрида до Барселони, з п’ятьма поїздами, що йдуть в кожному напрямку кожен день.

Кожен поїзд має місткість на 20% більше, ніж у нинішніх поїздів AVE, бо в них немає вагона першого класу і вагона-ресторану. Поїзд AVE курсує між двома містами менш ніж за три години, досягаючи швидкості вище 310 км/год.

Маршрут був відкритий у 2008 році і конкурує з авіарейсами між двома містами, але вартість квитків на потязі AVE в середньому становить 98 євро в одну сторону, хоча можуть бути дешевші пропозиції, якщо бронювати заздалегідь.

Джерело: Європейська правда

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія