Статистика безвізу: 5 000 000 біометричних паспортів оформлено за рік, 11% скористалось ними

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Державна міграційна служба оформила понад 5 мільйонів біометричних закордонних паспортів з 11 червня 2017 року, повідомляють в МВС.

«У перші місяці дії безвізу спостерігався великий спалах кількості охочих оформити біометричні закордонні паспорти. Кількість документів, які оформлювалися протягом дня, сягала 28 тисяч», – йдеться у повідомленні. У МВС зазначають, що підвищений попит залишається і сьогодні.

Загалом з моменту запровадження біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) в Україні оформлено близько 8,8 млн документів. Безвізовим режимом з країнами ЄС за рік скористались понад 555 тисяч українців.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія