Telegram-бот Hotelhunt відстежує ціни на готелі

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі, Ідеї маршрутів, Секрети мандрівника

Telegram-бот Hotelhunt допомагає відстежувати зміни цін на готельні номери. Програму створили кияни Микола Кравчук і Денис Ліщенко, пише The Village.

За допомогою бота користувачі зможуть не стежити за знижками самостійно, це зробить за них програма.

Бот безкоштовний, при цьому можна створювати необмежену кількість відстежень. Наразі він підтримує шість мов: англійську, українську, російську, італійську, німецьку та індонезійську.

«Навіть якщо ви забронювали житло за вигідною ціною, залишається вірогідність того, що вона відчутно знизиться. Вартість номерів постійно змінюється на основі таких речей, як попит і пропозиція, знижки, конкуренція на ринку та інше. Користувачі Hotelhunt заощаджують у середньому 15% від першочергової ціни на номер. В окремих випадках ціна може знижуватися до 60%», – розповідають творці програми.

Розробники кажуть, що у майбутньому бот зможе автоматично підбирати варіанти готелів відповідно до вподобань користувачів, перевірятиме наявність вільних місць у разі їх відсутності.

Я спробувала скористатися ботом. Ось мій запит:

Перейти на сторінку бота >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія