Подорожуємо бюджетно: хлопець безкоштовно жив у Європі 2 місяці завдяки Tinder’у

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Секрети мандрівника
znimok-ekrana-2018-02-11-o-18-43-29

Катаючись по Європі протягом двох місяців, Ентоні Ботта не заплатив за житло ні цента завдяки додатку для знайомств Tinder. Об’їздивши так 8 країн, свій «тіндерсерфінг» він планує продовжувати, пише 34travel.

Ентоні Ботта 25 років та походить з Брюсселя. Хлопець використовує додаток Tinder Plus. За два місяці він побував у восьми країнах та двадцятьох містах Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Австрії, Угорщини, Польщі, Словаччини і Чехії. А заодно, поєднавши приємне з корисним, зупинявся у 21 дівчини, яких обирав через додаток.

“Я не дуже вибагливий, тому що, врешті-решт, я шукаю місце, щоб зупинитися, – розповів Ентоні The Independent. І додає, що не завжди йому вдається зустрітися з тим, хто сподобався. – Мені вдалося знайти хоста в кожному місті, куди я хотів відправитися, крім Відня, тому я просто поїхав просто в Братиславу, оскільки вона всього за годину їзди”.

“Через кілька днів я зрозумів, що не можу витрачати по три години на день і просто базікати в Тіндері, пояснюючи, що я роблю. Тому я придумав такий план гри: розтопити лід за допомогою фрази “Ти моя перша пара в місті”, а потім, що б не відповіла дівчина, я відсилав їй посилання на трейлер на моєму каналі Youtube разом зі словами “Хочеш бути моїм хостом?”

Після восьми європейських країн тіндерсерфер не має наміру зупинятися: він планує відправитися в Нову Зеландію. Свої «дорожні» побачення Ентоні розміщує в Instagram та на Youtube, додаючи хештег #TheZebottaLife.


Ваші думки з приводу такого роду бюджетних подорожей? 🙂

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія

 • Elena Elena

  Какая мразь однако, это же просто отвратительно, просто чувство гадливости после прочтения такого. Хохлы уже опозорились на Кс как могли, в черном списке у большинства хостов в Европе, так тут еще и это. Фу

  • Igor Filimonchuk

   Найс бот

   • це не бот начебто, тут вже були й інші пред’яви від неї))

  • Tapac Kowalchuk

   Елена, ти або не дуже уважна, або дурнувата трохи. Ентоні Ботта з Брюсселя – не українець. І твоя ненависть до українців безпідставна.

  • Max Serdiuk

   Елена, а чем так опозорились украинцы на кс? Что-то я пропустил. Просвятите пожалуйста.