3 пакетні тури до Іспанії на двох від 322€ (знижка 87%)! Виліт з Києва, готель та харчування включено

Posted on Posted in Дешеві тури

Гарна пропозиція від misto.travel – відпочинок в Іспанії всього від 161€ за особу. До ціни входить авіапереліт, трансфер, страхування, харчування та проживання в 3-4-зірковому готелі. Низька ціна на даний тур зумовлена, очевидно, тим, що саме в цей час температура повітря на узбережжі Каталонії коливається від +9 до 0 за Цельсієм. Тим не менше, проживання на курорті Коста Брава – це чудова нагода дізнатися більше про культуру та кухню Каталонії, відвідати Барселону, Жирону, курортні містечка Франції та навіть князівство Андорра, яке лежить неподалік та межує з Францією й Іспанією. Не знаєте, як спланувати маршрут? Звертайтеся, порадимо!

Перевагою сервісу є те, що вам не потрібно звертатися в турагентство, щоб обрати та оплатити тур. Всі операцї здійснюються он-лайн, а документи надходять вам на пошту після оплати туру за допомого платіжної картки.

Деталі туру:

Тур в Іспанію на 8 днів/7 ночей з Києва за 322€ на двох

tour-spain-from-kyiv2

Переглянути тур >>>

Тур в Іспанію на 8 днів/7 ночей з Києва за 335€ на двох

tour-spain-from-kyiv1

Переглянути тур >>>

Тур в Іспанію на 8 днів/7 ночей з Києва за 394€ на двох

tour-spain-from-kyiv

Переглянути тур >>>

Як забронювати тур?

коста брава

1. Оплатіть 10% від вартості туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

Отримайте на електронну пошту всі документи на тур: авіаквитки, ваучер на готель, трансфер і страховку. Роздрукуйте документи на принтері і готуйтесь до відпочинку.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія