Три Telegram-боти, які допомагають знаходити дешеві квитки: авіа, автобус, залізниця

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки, Дешеві автобуси, Поїзди, Секрети мандрівника

Нещодавно український розробник створив бота, який допомагає знаходити квитки на автобуси Україною та в Європу. До нього ми додали ще 2 популярні Telegram-боти, які шукають квитки на поїзд та літак.

AirTrack – Telegram-бот, що шукає авіаквитки >>

airtrack-bot

Щоб відстежити ціну на квитки на конкретний напрямок, вам потрібно вказати дату і місце вильоту. AirTrack дасть вам варіанти, доступні на певний день, і запропонує моніторити вартість квитків. Після цього бот відправлятиме вам повідомлення про зміну в цінах.

RailwayBot – Telegram-бот, що шукає квитки на поїзд >>

railway-bot

Бот створений вже давно і постійно вдосконалює свій сервіс. Тут ви можете легко як знаходити квитки на поїзд, так і купувати їх (щоправда, через ПриватБанк це трохи дорожче, тому ми користуємося цим ботом лише для відслідкування місць, а самі квитки купуємо на сайті Укрзалізниці). Також можна створити моніторинг і отримувати сповіщення, як тільки квиток з’являється. Зручно на свята. Діє на напрямки Україною та на деякі маршрути за кордон (Перемишль, Хелм…).

BussyBot – Telegram-бот, що шукає квитки на автобус >>

bussy-bot

Свіжий бот, що шукає квитки на автобус. Все стандартно, вводимо місто виїзду та приїзду, а також дату. Якщо ціна прийнятна, квиток можна тут же і придбати. Система вас переспрямує на сайт infobus, де ви зможете обрати кількість квитків та ввести інші деталі. Мінус – при пошуку не вказується перевізник.

Користуючись нагодою, запрошуємо вас підписатися на Telegram-канал 1001idea.info >> зробити це. Там ми повідомляємо про свіжі акції на авіаквитки та автобуси й поїзди.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія