Три Telegram-боти, які допомагають знаходити дешеві квитки: авіа, автобус, залізниця

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки, Дешеві автобуси, Поїзди, Секрети мандрівника

Нещодавно український розробник створив бота, який допомагає знаходити квитки на автобуси Україною та в Європу. До нього ми додали ще 2 популярні Telegram-боти, які шукають квитки на поїзд та літак.

AirTrack – Telegram-бот, що шукає авіаквитки >>

airtrack-bot

Щоб відстежити ціну на квитки на конкретний напрямок, вам потрібно вказати дату і місце вильоту. AirTrack дасть вам варіанти, доступні на певний день, і запропонує моніторити вартість квитків. Після цього бот відправлятиме вам повідомлення про зміну в цінах.

RailwayBot – Telegram-бот, що шукає квитки на поїзд >>

railway-bot

Бот створений вже давно і постійно вдосконалює свій сервіс. Тут ви можете легко як знаходити квитки на поїзд, так і купувати їх (щоправда, через ПриватБанк це трохи дорожче, тому ми користуємося цим ботом лише для відслідкування місць, а самі квитки купуємо на сайті Укрзалізниці). Також можна створити моніторинг і отримувати сповіщення, як тільки квиток з’являється. Зручно на свята. Діє на напрямки Україною та на деякі маршрути за кордон (Перемишль, Хелм…).

BussyBot – Telegram-бот, що шукає квитки на автобус >>

bussy-bot

Свіжий бот, що шукає квитки на автобус. Все стандартно, вводимо місто виїзду та приїзду, а також дату. Якщо ціна прийнятна, квиток можна тут же і придбати. Система вас переспрямує на сайт infobus, де ви зможете обрати кількість квитків та ввести інші деталі. Мінус – при пошуку не вказується перевізник.

Користуючись нагодою, запрошуємо вас підписатися на Telegram-канал 1001idea.info >> зробити це. Там ми повідомляємо про свіжі акції на авіаквитки та автобуси й поїзди.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія