Путівки в Туреччину від 170$ за особу, гарячі пропозиції для двох! [виліт у липні та серпні]

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві тури

Наблизилась пора відпусток, тож плануємо відпочинок з близькими нам людьми або ж самостійні подорожі, наприклад, до моря. Усім, хто не мав часу запланувати відпустку для себе та друзів чи родини, як варіант, пропонуємо скористатися гарячими турами від провідних туроператорів.

Перевага гарячого туру – низька ціна путівки, недолік – мало часу на роздуми. Тим не менше, якщо ви готові вирушити назустріч морю та приємним пригодам, для вас – добірка бюджетних турів до Туреччини.

Ціни з Києва:

Виліт 29 липня -від 170$ за особу

turechyna

Виліт 4 серпня -від 203$ за особу

turechyna1

Виліт 5 серпня -від 203$ за особу

turechyna2

Ціни з Одеси:

Ціни з Херсона:

Ціни з Кривого Рогу:

Напрямки:

  • Анталія
  • Аланія
  • Кемер
  • Мармарис

Як забронювати тур?

1. На сайті misto.travel оплатіть 10% від вартості обраного туру

Це необхідно для бронювання туру в туроператора. Після оплати кошти не списуються з карти, а блокуються туроператором до моменту підтвердження туру. Туроператор списує кошти тільки після підтвердження туру і надає ваучер, який засвідчує ваше бронювання. Гарантію збереження коштів надає Приватбанк.

2. Введіть паспортні дані

Для бронювання туру необхідні дані закордонних паспортів всіх туристів.

3. Отримайте підтвердження бронювання

Отримаєте ваучер, який підтверджує бронювання в туроператора. Ваучер засвідчує те, що за вами зарезервовані авіаквитки, трансфер і номер в готелі. В більшості випадків підтвердження надходить в робочий час через 2-3 години після бронювання туру. Іноді в гарячий сезон по непопулярним напрямкам підтвердження можна очікувати до 2-х днів. Після підтвердження туру з карти списується заблоковані кошти і ви отримуєте ваучер. По номеру ваучера ви можете пересвідчитись на сайті туроператора, що тур заброньований і підтверджений.

4. Оплатіть решту суми

Оплачуйте напряму на розрахунковий рахунок туроператора. Оплатити можна картою, в банку, платіжному терміналі або через інтернет-банк. Після підтвердження туру туроператор надає рахунок, якого необхідно оплатити протягом 2-х банківських днів. Оплатити можна готівкою в будь-якому банку, платіжному терміналі Приватбанку, через клієнт-банк, або банківською картою. Якщо ви відмовляєтесь від оплати туру – то тур анульовується і передоплата не повертається. Згідно Законодавства України всі тури оплачуються тільки в гривнях. Кожен туроператор встановлює курс валют самостійно і він може відрізнятись від ринкового. Перевірити курс туроператора можна на його офіційному сайті.

5. Отримайте документи

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія