До Туреччини тепер можна їздити без закордонного паспорта

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі
До Туреччини тепер можна їздити без закордонного паспорта

Кабінет міністрів України затвердив угоду з Туреччиною про поїздки громадян за внутрішніми паспортами у вигляді ID-карт, повідомляє ЦТС.

Тепер українці зможуть їздити до Туреччини, а також через її територію транзитом без закордонного паспорта при наявності ID-карти. Як і раніше, громадяни України можуть перебувати в Туреччині не більше 90 днів протягом 180 днів. У такому ж порядку Україну можуть відвідувати громадяни Туреччини.

Відпочинок в Туреччині: 129$ у травні, 228$ у червні (з особи)

Громадяни України, які не є власниками ID-карт, зможуть подорожувати до Туреччини, як і раніше – за закордонними паспортами без віз.

Ця угода діє в рамках угоди між урядами України і Туреччини про умови взаємних поїздок громадян, підписаної в Анкарі 22 грудня 2011 року. У разі припинення її дії автоматично переривається і угода про поїздки за допомогою ID-карт.

Дешеве проживання в Анталії

Ціна за 1 добу на двох у серпні 2017 року

antalia-hotels

Переглянути всі пропозиції бюджетних готелів у Туреччині >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія