Uber заставляє водіїв відпочивати після 12 годин перебування за кермом

Posted on Posted in Автомобілі, Акції, розпродажі, новини

Uber ввів ліміт часу на перебування водіїв за кермом, поширивши його на Україну. Це зробили для того, щоб підвищити безпеку водіїв і пасажирів, повідомляє ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна. Як повідомляється в прес-релізі компанії, Uber запускає на платформі нову функцію, яка спонукає водія виходити з програми для відпочинку як мінімум на 6 годин після 12 годин перебування за кермом.

“Не дивлячись на те, що водії в Україні проводять в середньому тільки 22 години в тиждень на платформі Uber, водіння в стані сонливості або втоми може стати проблемою для всіх учасників руху на дорозі. Згідно з офіційними повідомленнями Європейської Комісії, втома є основним фактором значної частини ДТП (від 10 до 20%). Впровадження нової функції покликане допомогти підвищити безпеку поїздок як для пасажира, так і для водія, при цьому зберігаючи ту гнучкість роботи на платформі, яку цінують водії “, – підкреслюють в Uber.

Зазначена функція підраховує час водіння, дозволяючи водіям стежити за тим, як довго вони знаходяться за кермом; відправляє періодичні повідомлення, коли наближається 12-годинний ліміт часу водіння, а потім, коли досягнуто максимальний час знаходження за кермом, переходить в автономний режим тривалістю шість годин.

За даними компанії, 12 годин сукупного часу за кермом включають в себе: час знаходження в режимі онлайн і в русі, час по шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час в поїздці.

За шість годин водії зможуть знову підключитися до платформи, щоб мати можливість приймати замовлення.

Uber працює в більш ніж 600 містах більше 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Недавно ми анонсували інший сервіс таксі, який поки що працює лише в Києві – Taxify.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія