Літак МАУ розбився в Ірані

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Boeing 737 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ), на борту якого перебувало 180 осіб, розбився незабаром після вильоту з аеропорту столиці Ірану Тегерана.

Іранські джерела повідомляють, що всі, хто знаходився на борту, і члени екіпажу загинули. Про це пише ЦТС з посиланням на CNN.

На місце падіння літака були направлені бригади медиків і рятувальників, але, за словами глави екстреної медичної служби Ірану, через сильний вогонь вони не могли підібратися до залишків літака. Як пише агентство Reuters, посилаючись на державне телебачення Ірану, в результаті авіакатастрофи ніхто не вижив. За даними Reuters, на борту лайнера перебувало 170 осіб.

Літак МАУ виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ. Лайнеру з реєстраційним номером UR-PSR було всього 3,5 роки. Українська авіакомпанія була першим і єдиним його експлуатантом.

Офіційна заява від МАУ щодо авіакатастрофи.

Починаючи з сьогоднішнього дня, авіакомпанія МАУ ухвалила рішення щодо призупинення виконання власних рейсів до Тегерану на невизначений термін.

Для отримання інформації про осіб, що знаходились на борту рейсу № 752, просять звертатися в авіакомпанію за телефонами 0 800 601 527 (для дзвінків з України) та +380 44 581 50 19 (для дзвінків із-за кордону).

Станом на 10:00 повідомляється про 176 загиблих, з них 9 членів екіпажу (3 пілоти і 6 бортпровідників). Серед пасажирів було двоє громадян України, 82 громадянина Ірану, 63 – Канади, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, по 3 – Німеччини і Великобританії.

1001idea.info