«Укрзалізниця» з 8 грудня запускає напрямок Київ – Вроцлав

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди

«Укрзалізниця» з 8 грудня запускає нові безпересадкові вагони Київ – Вроцлав у складі поїздів №749/51-52/750.

Вагон курсуватиме щоденно: з Києва вирушатиме о 14:07 та прибуватиме до Вроцлава наступного дня об 11:25. У зворотному напрямку вагон відходитиме о 16:30 та прибуватиме до Києва наступного дня о 17:14. Нові безпересадкові вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків та Люблинець.

В «Укрзалізниці» пояснили, що вони розвивають міжнародне сполучення через попит на залізничні перевезення до країн ЄС.

«За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла 389,1 тисячі пасажирів до країн ЄС – це майже у двічі перевищує відповідні показники минулого року», – зазначив виконувач обов’зків голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком залишається Київ – Перемишль. За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла майже 300 тисяч пасажирів до Перемишля, а торік – 150 тисяч.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія