Квитки на всі напрямки до Польщі Укрзалізниця продаватиме онлайн

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Поїзди

З 15 травня УЗ почне продавати квитки онлайн на всі поїзди в Польщу. Раніше послуга була доступна лише для окремих напрямків. Про це повідомив глава АТ УЗ Євген Кравцов.

На сьогодні через інтернет квитки продаються на всі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення, які курсують до польських станцій Перемишль і Холм, а також на поїзд “Чотири столиці”.

Раніше повідомлялося, що УЗ планує дозволити перевозити свій автомобіль у складі поїзда та бронювати місце у вагоні-автомобілевозі через інтернет. Також пасажири зможуть оформити онлайн замовлення на групові перевезення, вагон з місцями для людей з інвалідністю.

Планується ввести послугу “лист очікування”, коли пасажира повідомляють про появу необхідних квитків.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія