З 15 червня курсуватиме потяг Львів – Варна (Болгарія) через Івано-Франківськ та Чернівці. Ціна – 2500 грн. в одну сторону

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

15 червня УЗ запустить потяг сполученням Львів – Варна, повідомив глава компанії Войцех Балчун в Facebook.

Оновлення: стало відомо, що йдеться лише про 1 причіпний вагон Львів-Варна у складі потяга Мінськ-Варна. Вартість проїзду в 1 сторону – 2500 грн. За іншими даними, вагон запустять з 18 червня до кінця літа.

Поїзд в приморському болгарському місті Варна пройде зі Львова через Івано-Франківськ та Чернівці. “Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії” – написав Балчун.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” проводить роботу, спрямовану на запуск вже до кінця поточного року безпересадкового поїзда на маршруті Київ-Відень. “Незабаром має почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem сполученням Київ-Перемишль, маршрут якого пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Зараз працюємо над тим, щоб вже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень”, – поінформував Балчун про плани УЗ у зв’язку з введенням безвізового режиму з ЄС і активізацією пасажирських перевезень на західному напрямку.

Інформацію про ціни очікуємо.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія