Укрзалізниця запустить новий поїзд Одеса-Перемишль [з 10 грудня 2017]

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

Укрзалізниця з 10 грудня запускає новий поїзд сполученням Одеса-Перемишль (Польща). Потяг курсуватиме щодня. Передбачені зупинки в Рудниці, Вапнярці, Жмеринці, Хмельницькому, Тернополі, Львові, Красному та інших населених пунктах. У складі поїзда курсуватимуть купейні вагони.

Новий поїзд № 36/35 відправлятиметься з Одеси з 10 грудня о 18:26, з Перемишля він почне курсувати з 11 грудня. В Одесу поїзд прибуватиме об 11:15. Про вартість квитків повідомлять додатково після узгодження з польською стороною. Приблизна тривалість поїздки – 9 годин в один бік.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія