Відновлено рух пасажирських поїздів “Укрзалізниці”: що потрібно знати

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

1 червня “Укрзалізниця” перезапустила рух 439 приміських поїздів та 42 поїзди далекого прямування.

Станом на 1 червня Укрзалізниця ще не отримала рішення про послаблення карантину від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. У Хмельницькій області є дозвіл курсування тільки на двох напрямках: Жмеринка — Гречани та Хмельницький — Волочиськ.

Крім того, Укрзалізниця почала продаж квитків на плацкартні вагони, що курсуватимуть у складі пасажирських поїздів далекого сполучення з 1 червня 2020 року.

Зокрема, відкрито продаж квитків у 20 плацкартних вагонах у складі поїздів №98/97 сполученням Київ — Ковель (10 вагонів); №125/126 Київ — Костянтинівка (3 вагони), №10/9 Київ — Маріуполь (1 вагон), №102/101 Київ — Херсон (6 вагонів).

Зверніть увагу, що в купейних вагонах реалізовується 50% місць, проте у разі подорожі сім’єю в поїзді можна розміститися в одному купе, адже члени сім’ї знаходяться в постійному контакті.

Придбати квитки можна онлайн як звичайно або в касах УЗ (лише в масці).

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія