6 нових авіанапрямків хоче запустити з Ужгорода словацька компанія

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів
6 нових авіанапрямків хоче запустити з Ужгорода словацька компанія

Словацька компанія Vedecko-vyskumna, A.C. цікавиться питанням концесії аеропорту Ужгород. Першим рейсом може стати Братислава-Ужгород-Київ.

Оскільки обладнання аеропорту застаріле, найбільш оперативний запуск повноцінної роботи аеропорту можливий в разі взяття його в концесію компанією з країн ЄС. Єдина умова Закарпатської ОДА та облради для концесіонерів, в разі успішного вирішення питання, – це відновлення регулярного авіасполучення між Ужгородом та Києвом.

“Якщо проект вдасться реалізувати, то на початковому етапі ми готові запустити щотижня три рейси Братислава-Ужгород Київ”, – зазначив президент Vedecko-vyskumna, A.C. Роберт Спішак. – А в подальшому введемо авіасполучення Ужгорода з Будапештом, Віднем, Прагою, а також курортами Туреччини, які дуже популярні в період відпусток “.

Зрештою домовилися, що словацька компанія за свій рахунок проведе незалежну експертизу аеропорту Ужгород, щоб об’єктивно оцінити його технічний стан і балансову вартість, після чого направить лист до Закарпатської обласної ради з проханням надати аеропорт в концесію.
Відзначимо, що в 2017 році влада Ужгорода і Закарпаття вже намагалися передати аеропорт Ужгород в концесію іноземному інвестору. В кінці березня керівництво області відвідало Дебрецен (Угорщина), де провели переговори з угорською авіакомпанією Wizz Air. Про результати цих переговорів нічого невідомо. Очевидно, сторонам не вдалося прийти до конкретного вирішення.

За матеріалами ЦТС


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія