6 нових авіанапрямків хоче запустити з Ужгорода словацька компанія

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів
6 нових авіанапрямків хоче запустити з Ужгорода словацька компанія

Словацька компанія Vedecko-vyskumna, A.C. цікавиться питанням концесії аеропорту Ужгород. Першим рейсом може стати Братислава-Ужгород-Київ.

Оскільки обладнання аеропорту застаріле, найбільш оперативний запуск повноцінної роботи аеропорту можливий в разі взяття його в концесію компанією з країн ЄС. Єдина умова Закарпатської ОДА та облради для концесіонерів, в разі успішного вирішення питання, – це відновлення регулярного авіасполучення між Ужгородом та Києвом.

“Якщо проект вдасться реалізувати, то на початковому етапі ми готові запустити щотижня три рейси Братислава-Ужгород Київ”, – зазначив президент Vedecko-vyskumna, A.C. Роберт Спішак. – А в подальшому введемо авіасполучення Ужгорода з Будапештом, Віднем, Прагою, а також курортами Туреччини, які дуже популярні в період відпусток “.

Зрештою домовилися, що словацька компанія за свій рахунок проведе незалежну експертизу аеропорту Ужгород, щоб об’єктивно оцінити його технічний стан і балансову вартість, після чого направить лист до Закарпатської обласної ради з проханням надати аеропорт в концесію.
Відзначимо, що в 2017 році влада Ужгорода і Закарпаття вже намагалися передати аеропорт Ужгород в концесію іноземному інвестору. В кінці березня керівництво області відвідало Дебрецен (Угорщина), де провели переговори з угорською авіакомпанією Wizz Air. Про результати цих переговорів нічого невідомо. Очевидно, сторонам не вдалося прийти до конкретного вирішення.

За матеріалами ЦТС


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія