Варшава-Стокгольм-Варшава: 20 євро (+дешевий варіант ночівлі)

Posted on Posted in Ryanair, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

І знову добра новина від ірландського лоукостера Ryanair! Любителі економних мандрівок зможуть побачити Стокгольм й повернутися назад у Варшаву усього за 20 євро! За таку прекрасну можливість подорожі варто бути вдячними, адже наземний шлях добирання до столиці Швеції для українців не близький.

Отже, до Стокгольма з вильотом із Варшави Ryanair пропонує летіти за 39 злотих (10 євро):

1

Назад ціна така сама не лише на вказані дати, а й близькі до них у травні.

Ночівлю ми шукали на booking.com. У найдешевшому хостелі ліжко для однієї людини коштує більше 10 євро, тож не варто забувати й про каучсерфінг:

2

Користуймося дешевим авіатранспортом та разом чекаймо, коли вже Ryanair літатиме зі Львова. До речі, кажуть, що це буде скоро!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія