Вчора стартували нові польські поїзди Pendolino

Posted on Posted in Без категорії

Як ми вже писали раніше, це поїзди однієї з найвищих категорій такого виду транспорту — Express InterCity Premium, що обслуговуються транспортною компанією Pendolino.

15-12-1

Поїздки на EIC Premium не є найдешевшими у Польщі, проте вони досить швидкі та зручні. На вибір мандрівника пропонується два класи зручності: перший (45 місць) та другий (357 місць). В обох класах є розкладні крісла, індивідуальне освітлення та розетки, місце для багажу та вішаки для велосипедів розміщені на початку та в кінці вагону. Пасажири першого класу протягом поїздки мають право обрати два різні напої — каву, чай, сік та невелику закуску; в білет другого класу включено лише один напій на вибір. Крім того, поїзди Pendolino оснащені пандусами та туалетами для громадян з обмеженими фізичними можливостями. Фото з сайту mlecznepodroze.pl:

3 2 1-1

Мапа маршрутів та час поїздок Pendolino:

4

Ціни квитків EIC Premium стартуватимуть від 49 злотих (приблизно 12 євро), проте таку вартість обіцяють лише на обмежену кількість місць. Коли найдешевші квитки на певний день викуповуватимуть, в продаж будуть надходити місця із 30-ти, 20-ти та 10-ти відсотковими знижками від основної вартості. Проте й така пропозиція в компанії Pendolino обмежена, тож варто притримуватися принципу “що раніше, то дешевше” і планувати подорож заздалегідь. А ось і невелика мапа із цінами на основні напрямки:

5

Придбати квитки можна на сайті компанії.

1001idea.info

Не пропустіть розпродажів лоукост-компаній Європи та пізнавайте світ з 1001idea.info. Підписка на новини дозволить вам суттєво зекономити на подорожах до Європи:

Введіть свій email: