Великий розпродаж від Leo Express: 30% на автобусні сполучення Європою

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини
Leo Express: промокод на знижку на маршруті Львів-Острава!

Великий розпродаж автобусних квитків оголосила чеська транспортна компанія LEO Express. Знижки на рейси становлять 30%. Термін дії розпродажу – до 30 вересня. Акція розповсюджується на бронювання подорожей у будні дні на період з 1 жовтня по 8 грудня.

Для отримання знижки слід скористатися промокодом LEOBUS. Під час придбання квитка, його необхідно ввести на етапі заповнення даних про пасажирів у кошику.

Промокод діє під час придбання квитків на такі рейси:

LEB 91xx Львів – Краків – Катовіце – Богумін – Острава,

LEB 92xx Варшава – Відень,

LEB 98xx Краків – Острава,

LEM 43xx Острава – Катовіце,

LEM 42xx Кошице – Краків.

Кількість акційних квитків обмежена.

Зауважимо, що при одночасному бронюванні проїзних документів в обидві сторони, вони коштуватимуть трохи дорожче. Тому рекомендуємо бронювати квитки окремо.

Найдешевші квитки продаються у тарифі Economy, що передабчає подорож у сучасних автобусах з кондиціонером, розетками біля кожного крісла та безкоштовним Wi-Fi. У вартість квитків також входить безкоштовна питна вода.

Забронювати дешеві автобусні квитки можна на офіційному сайті LEO Express.

Дати подорожі:

1 жовтня – 8 грудня 2018 року;

Акційні дати:

24 жовтня;

1, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30 листопада;

2, 4, 5, 6, 8 грудня;

Пропонуємо вам покрокову інструкцію з активації промокоду на офіційному сайті перевізника:

Крок 1. Заходимо на офіційний сайт LEO Express та шукаємо рейс, що нас цікавить. В даному випадку – це рейс Львів – Краків на 3 жовтня. Обираємо з-поміж запропонованих варіантів акційний рейс – LEB 9101.

Крок 2. Серед запропонованих квитків обираємо бюджетний клас – Economy. Хоч і звератємо вашу увагу на те, що на клас Business теж розповсюджується дія промокоду, про що сигналізує відповідна примітка.

Крок 3. Обираємо місце у салоні.

Крок 4. Промокод слід ввести у спеціальному полі в лівому нижньому куті і натискаємо “submite”.

Крок 5. Промокод активувався – і згенерував знижку. Після цього, можна продовжити оформлення проїзного документа.

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. У жовтні 2015 року LEO Express запустив автобусний рейс Кошице – Ужгород – Мукачево, який стикується з поїздами компанії, що везуть у Прагу. У листопаді 2015 року LEO Express розширила мережу автобусних маршрутів на територію Німеччини.

Напрямки Leo Express з України:

Фотка Маршрут Ціна
ostrava

Ужгород - Острава

Зупинки: Ужгород, Вишнє Німецьке, Собране, Міхаловіце, Кошіце, Kysak, Prešov, Spišská Nová Ves, Poprad-Tatry, Štrba, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Čadca, Bystřice, Třinec центр, Třinec, Český Těšín, Karviná, hl. n., Dětmarovice, Bohumín, Ostrava головний вокзал, Ostrava-Svinov
1 раз на день за 9 годин 49 хвилин від 11,4€
 olomouc

Ужгород - Оломоуц

Зупинки: Ужгород, Вишнє Німецьке, Собране, Міхаловіце, Кошіце, Kysak, Prešov, Spišská Nová Ves, Poprad-Tatry, Štrba, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Čadca, Bystřice, Třinec центр, Třinec, Český Těšín, Karviná, hl. n., Dětmarovice, Bohumín, Ostrava головний вокзал, Ostrava-Svinov, Studénka, Suchdol nad Odrou, Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc, hl. n.
1 раз на день за 10 годин 52 хвилини від 15,1€
praha4

Ужгород - Прага

Зупинки: Ужгород, Вишнє Німецьке, Собране, Міхаловіце, Кошіце, Kysak, Prešov, Spišská Nová Ves, Poprad-Tatry, Štrba, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Čadca, Bystřice, Třinec центр, Třinec, Český Těšín, Karviná, hl. n., Dětmarovice, Bohumín, Ostrava головний вокзал, Ostrava-Svinov, Studénka, Suchdol nad Odrou, Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc, hl. n., Zábřeh na Moravě, Pardubice, hl.n., Kolín, Praha, hl. n.
 1 раз на день за 13 годин 2 хвилини від 17,4€
praha3

Львів - Прага

Зупинки: Львів головний вокзал, Львів Автовокзал вул. Стрийська, Краків автовокзал вул. Босацка, Краків Баліце, Катовіце пл. Анжея, Богумін, Ostrava головний вокзал, Ostrava-Svinov, Studénka, Suchdol nad Odrou, Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc, hl. n., Zábřeh na Moravě, Pardubice, hl.n., Kolín, Praha, hl. n.
 2 рази на день за 12 годин від 27,4€
brno

Львів - Брно

Зупинки: Львів головний вокзал, Львів Автовокзал вул. Стрийська, Краків автовокзал вул. Босацка, Краків Баліце, Катовіце пл. Анжея, Богумін, Ostrava-Svinov, Olomouc, hl. n., Brno, ÚAN Zvonařka
1 раз на день за 13 годин 30 хвилин, від 33,3€
praha2

Мукачево - Прага

Зупинки: Мукачево, Ужгород, Sobrance AS, Michalovce AS, Košice AS, Kysak, Prešov, Spišská Nová Ves, Poprad-Tatry, Štrba, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Čadca, Bystřice, Třinec centrum, Český Těšín, Karviná, hl. n., Bohumín, Ostrava, hl. n., Ostrava-Svinov, Studénka, Suchdol nad Odrou, Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc, hl. n.. Zábřeh na Moravě, Pardubice, hl.n., Kolín, Praha-Libeň, Praha, hl. n..
1 раз на день за 13 годин 40 хвилин, від 15€
krakow

Львів - Краків

Зупинки: Львів головний вокзал, Львів Автовокзал вул. Стрийська, Краків автовокзал вул. Босацка, аеропорт Баліце
2 рази на день зі Львова за  8 годин 15 хвилин від 12,9€
katowice

Львів - Катовіце

Зупинки: Львів головний вокзал, Львів Автовокзал вул. Стрийська, Краків автовокзал вул. Босацка, аеропорт Баліце, Катовіце плац Анджея
2 рази на день за 9 годин 25 хвилин від 15,1€
 

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія