Вільнюс-Варшава: дешеві квитки від 5 євро (LuxExpress)

Posted on Posted in Lux Express, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Приємна акція від автобусного перевізника Lux Expressквитки за маршрутом Варшава-Вільнюс або Вільнюс-Варшава усього за 5 євро! Придбати це щастя можна до вересня.

Ми вже зайнялися пошуком дешевих квитків на сайті перевізника і от що в нас вийшло:

Вільнюс-Варшава: дешеві квитки від 5 євро (LuxExpress) Вільнюс-Варшава: дешеві квитки від 5 євро (LuxExpress)

Кількість дешевих квитків обмежена, тож, якщо на обрану дату вам не висвічується ціна 5 євро, варто пошукати вільні місця на наступний день.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія