Volotea: перельоти всередині Європи всього за 5,84 євро!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

6 000 000 пасажирів скористалися послугами авіакомпанії Volotea, яка вирішила відсвяткувати цю подію знижками для своїх шанувальників.

До 9 вересня ви можете скористатися акцією небувалої щедрості від іспанського авіаперевізника: квитки Європою коштують від 6 євро в один бік.

volotea2

volotea1

Дешеві перельоти можні відшукати між такими країнами: Франція, Іспанія, Хорватія, Греція, Чехія та Італія.

Зверніть увагу, що ви крім всього можете запросто отримати бонусний код на перельоти з Volotea. Для цього потрібно зареєструватися на сайті та запросити свого друга. І він, і ви отримаєте промокод на 10 євро.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія