Витрати на транспорт зі Львова до Барселони у березні: 78 євро (включаючи витрати на WDC)

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Хто хоче в Барселону? Всі хочуть в Барселону! Це один з найпопулярніших напрямків, тож ми постійно працюємо над новими маршрутами та передаємо свої напрацювання вам 🙂 Вартість подорожі вказана із витратою на членство WDC. Якщо ви вже є учасником цієї системи знижок, то в Барселону й назад зможете зганяти усього за 50 євро!

Маршрут Львів-Перемишль-Жешув-Вроцлав-Познань-Барселона і назад
Тривалість 12-21 березня (10 днів)
Вартість 78 євро
Перевізники Автобуси України, Polskibus, Wizzair

Із особливостей – переліт на рейсі авіакомпанії Wizzair. А це означає, що варто дуже ретельно збирати багаж (у вартість входить лише малий предмет ручної поклажі) та пройти онлайн реєстрацію перед польотом.

Дата Маршрут Перевізник Вартість
12 березня Львів-Перемишль-Жешув-Вроцлав-Познань Автобуси України, Polskibus 9,88 євро
13 березня Познань-Барселона Wizzair 12,37 євро
20 березня Барселона-Познань Wizzair 16,95 євро
21 березня Познань-Вроцлав-Жешув-Перемишль-Львів Автобуси України, Polskibus 9,88 євро
Інші витрати  
WDC На рік   28,68 євро

1. Львів-Перемишль-Жешув-Вроцлав-Познань.

Ми пропонуємо вам витратити один день на добирання до Познані, але зекономити гроші на прямому маршруті. Обравши квитки за усіма потрібними відрізками маршруту на сайті Polskibus, вийшла отака загальна сума:

2

Якщо часу у вас обмаль, можна скористатися прямим рейсом. Шукайте пропозиції на busfor.ua. З найближчих дат, Бусфор пропонує поїздку за 630 гривень (дешевше тільки з пересадками):

3

2. Познань-Барселона-Познань.

Ось приклад бронювання з сайту Wizzair:

1

Підбирайте будь-які дати – у продажу багато квитків за досить приємними цінами. Як бачите, вартість квитків вказана зі знижкою WDC. Ціна річної участі в клубі також врахована в загальну вартість подорожі. В Барселону ви прилетите в аеропорт Ель-Прат, тож трансфер буде коштувати в межах кількох євро.

Приємних мандрів!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія