Wizz Air: літайте без багажу, або Трохи про нові правила ручної поклажі

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини
Wizz Air: літайте без багажу, або Трохи про нові правила ручної поклажі

Вчора Ryanair змінив вимоги до безкоштовного ручного багажу, який ви можете взяти з собою на борт літака. Сьогодні ж Wizz Air посилив і свої вимоги до правил.

Якщо раніше ваш ручний багаж могли забрати при стійці реєстрації або при посадці (у випадку якщо ви не придбали послугу пріоритетної посадки), то тепер якщо розміри вашої ручної поклажі перевищують 40x30x18 см, ви здаєте її при реєстрації в багажний відсік (безкоштовно).

Отже, варіанти 2:

  • ви купуєте послугу пріоритетної посадки (разом з авіаквитком). Це коштує від 5 євро залежно від рейсу. Тепер ви можете взяти з собою на борт вашу ручну поклажу (55 х 40 х 23 см) та одну додаткову частину маленької ручної поклажі (40 х 30 х 18 см).
  • ви не купуєте пріоритетну посадку та здаєте ваш ручний багаж при реєстрації. Тут знову 2 варіанти розвитку подій:
    • з одного боку, ви можете безкоштовно провезти рідини та інші предмети, що не дозволені в кабіні (гострі речі, наприклад).
    • з іншого боку, якщо ви везете комп’ютер, то це доволі небезпечно, адже він може пошкодитись. А брати маленьку ручну поклажу вже не вийде (хоча ми “100 раз так робили”. Але правилами це не дозволено).

Такоє.


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія