Wizz Air та Ryanair від завтра обмежують свої польоти до Італії

Posted on Posted in Ryanair, Sky Up, Wizz Air, Акції, розпродажі, новини

Протягом останніх двох тижнів авіакоманії обмежують власні рейси до країн, що перебувають на карантині або є під загрозою коронавірусу. Починаючи з 11 березня до 2 квітня Wizz Air, а з 12 березня і до 8 квітня Ryanair скасовують або зменшують частоту своїх польотів до Італії.

ситуація з вірусом в Італії та інших країнах

Для українців дані обмеження вплинуть лише на внутрішньоєвропейські перевезення, оскільки жоден з лоукостерів не сполучає Україну з Італією напряму. (Був Ernest, і той здувся).

Ті авіакомпанії, що літають до Італії з України напряму, поки що не обмежують своїх польотів. МАУ не скасовує нічого оновлення: призупиняє деякі авіарейси, SkyUp скасовує рейси лише до Турина з 5 березня до кінця жовтня.

З 10 березня до 8 квітня Ryanair обмежить всі внутрішні рейси з/до Бергамо, Мальпенси, Парми та Тревізо (Північна Італія).

З 12 березня по 8 квітня Ryanair зменшить кількість польотів на міжнародному напрямку з/до Бергамо, Мальпенси, Парми, Ріміні та Тревізо. Рейси виконуватимуть лише з п’ятниці по понеділок. Усі польоти, частота яких перевищувала 1 раз на день, зменшені до одного польоту протягом п’ятниці-понеділка.

Усім, кого торкнулися ці зміни, авіакомпанія надіслала емейл з повідомленням. Якщо пасажири не отримали повідомлення, їхній рейс залишається без змін.

Wizz Air розділив скасування рейсів на три етапи: 11-18 березня, 18-25 березня та 25 березня-2 квітня. Скасовані до 25 березня рейси – з Тірани, Варшави та Лондона. Частоту інших рейсів аналогічно знижено вдвічі-втричі.

Що робити, якщо рейс скасували?

Фактично, кожна з названих авіакомпаній пропонує альтернативні авіаквитки. Якщо пасажирів це не влаштовує, авіакомпанія повертає кошти. Wizz Air робить це автоматично на кредитний рахунок клієнта, тому якщо вас це не влаштовує, попередьте авіакомпанію про це через кол-центр.

Щодо компенсації – навряд чи вдасться її отримати, оскільки цей випадок, як і випадки з ураганами, належать до форс-мажорних обставин, які авіакомпанії, на жаль, не контролюють.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія