Wizz Air скасовує плату за ручний багаж: список змін від лоукостера з 29 жовтня

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини
wizz_air_0

Лоукостер Wizz Air оголосив про скасування оплати за ручний багаж на рейсах з 29 жовтня 2017 року. Ось основні зміни:

1.Уніфікація розмірів ручної поклажі.

Лоукостер скасовує поділ ручної поклажі на платну велику (56х45х25 см, вага до 15 кг) і безкоштовну маленьку (42х32х25 см, вага до 15 кг), увівши єдиний стандарт з габаритами 55х40х23 см і максимальною вагою до 10 кг.

bag1

bag2

2. Зміна умов пріоритетної посадки WIZZ Priority.

З 29 жовтня пасажири, що придбали пріоритетну посадку, зможуть взяти з собою в салон літака безкоштовно 2 предмети ручної поклажі габаритами 40х30х18 см, 55х40х23 см. Ручна поклажа інших пасажирів у разі нестачі місця на багажних полицях в салоні, може реєструватися безкоштовно біля виходу на посадку і перевозитися як зареєстрований багаж – так зараз робить Ryanair. Ця ж опція дійсна для власників WIZZ Go, WIZZ Plus та WIZZ Privilege Pass.

3. Компенсація пасажирам, що оплатили свій багаж на рейси з 29 жовтня.

Пасажири, які встигли купити квитки і оплатити перевезення ручної поклажі на рейсах після 29 жовтня, отримають відшкодування в розмірі 120% від сплаченої суми за перевезення ручної поклажі на свої WIZZ рахунки.

Перейти на сайт Wizz Air >>>

Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній. Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 38€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!