Wizzair: нові рейси з/по Румунії та можливості для українців

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Компанія Wizz Air анонсує новий маршрут з Будапешта до Бухареста та внутрішній маршрут з Бухареста в Клуж-Напоку, пише сайт компанії. Wizz Air почне літати з Бухареста до Клуж-Напоки починаючи 22 липня 6 разів на тиждень крім суботи. З Бухареста в Будапешт авіарейси розпочнуться 19 вересня (4 рейси на тиждень у понеділок, середу, п’ятницю та неділю).

Щоб прорекламувати 2 нові рейси, компанія Wizz Air пропонує акційні тарифи за маршрутом Бухарест-Клуж-Напока від 39 леїв (приблизно 240 грн.) і 99 леїв (приблизно 600 грн.) на рейс з Бухареста в Будапешт.

Нагадаємо, у жовтні 2015 Wizz Air оголосив 4 нові маршрути з м. Клуж-Напока – в Аліканте, Берлін Шонефельд, Біллунд і Донкастер Шеффілд. Румунія – країна, що межує з Україною, а отже варто користуватися цією можливістю, подорожуючи до аеропортів Румунії.

Ось кілька статей про Румунію, що зацікавлять вас:

Карпатська вузькоколійка в Румунії + інфо про перехід кордону Солотвине

Чернівці-Рим-Чернівці = 60 євро [за рекомендацією нашого читача]

Як отримати дозвіл на малий прикордонний рух з Румунією: детальний опис

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія