Wizzair: нові рейси з/по Румунії та можливості для українців

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Компанія Wizz Air анонсує новий маршрут з Будапешта до Бухареста та внутрішній маршрут з Бухареста в Клуж-Напоку, пише сайт компанії. Wizz Air почне літати з Бухареста до Клуж-Напоки починаючи 22 липня 6 разів на тиждень крім суботи. З Бухареста в Будапешт авіарейси розпочнуться 19 вересня (4 рейси на тиждень у понеділок, середу, п’ятницю та неділю).

Щоб прорекламувати 2 нові рейси, компанія Wizz Air пропонує акційні тарифи за маршрутом Бухарест-Клуж-Напока від 39 леїв (приблизно 240 грн.) і 99 леїв (приблизно 600 грн.) на рейс з Бухареста в Будапешт.

Нагадаємо, у жовтні 2015 Wizz Air оголосив 4 нові маршрути з м. Клуж-Напока – в Аліканте, Берлін Шонефельд, Біллунд і Донкастер Шеффілд. Румунія – країна, що межує з Україною, а отже варто користуватися цією можливістю, подорожуючи до аеропортів Румунії.

Ось кілька статей про Румунію, що зацікавлять вас:

Карпатська вузькоколійка в Румунії + інфо про перехід кордону Солотвине

Чернівці-Рим-Чернівці = 60 євро [за рекомендацією нашого читача]

Як отримати дозвіл на малий прикордонний рух з Румунією: детальний опис

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія