Wizzair хоче повернутися в Україну

Posted on Posted in Wizz Air, Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіалінії

Авіакомпанія Wizz Air серйозно розглядає можливість розширення своєї присутності на українському ринку. Про це повідомив в інтерв’ю польському порталу fly4free.pl гендиректор лоукостера Йожеф Вараді, пише “Смак подорожника”.

“Ми бачимо, що ситуація в Україні стабілізується, і з бізнесової точки зору нам дуже подобається те, що там відбувається. Серйозно розмірковуємо, щоб знову потужно вийти на цей ринок”, – розповів Вараді.

Керівник Wizz Air зазначив, що рішення про закриття української “дочки” – “Wizz Air Україна” – авіаперевізник ухвалював не тільки через війну, а й через падіння курсу гривні та кількості авіапасажирів в Україні, коли протягом декількох місяців число українських клієнтів Wizz Air скоротилося на 30 відсотків.

Видання нагадує, що до початку воєнного конфлікту в Україні були три операційні бази Wizz Air – у Києві, Донецьку та Львові. У квітні 2014 року Wizz Air закрив базу в Донецьку, а рівно за рік – базу у Львові, а також українську “дочку” взагалі. Таким чином, Wizz закрив десяток маршрутів з України, залишивши тільки один літак на базі в Києві.

Вараді не уточнив, на яких напрямках і коли українці можуть очікувати на появу нових рейсів.