Як дістатися зі Львова до Варшави за 2 євро?

Posted on Posted in PolskiBus, Дешеві автобуси, Ідеї маршрутів

Чому до Варшави? Попри беззаперечну цінність цього європейського міста як культурно-історичного центру Польщі, Варшава є дуже зручним пунктом для подорожі в різні кінці Європи автобусом та літаком, зокрема лоукостовими авіалініями компанії Ryanair чи Wizzair. Детальніше про маршрут Львів-Варшава читайте далі.

На дорогу зі Львова до Варшави ви можете затратити лише 9 годин (без врахування часу на пересадки) та витратити від 60 грн. до 160 грн (залежно від обраного варіанту). Наша дорога з кількома пересадками складатиметься з трьох пунктів.

1.Їдемо до кордону з Польщею.

Для того, щоб попасти до Польщі зі Львова, скористайтеся маршруткою до кордону Шегині-Медика (від залізничного вокзалу) та перейдіть його пішки, візьміть автобус зі Львова до Жешува або перегляньте інші варіанти. Маршрутка курсує з вокзалу від 6 ранку щопівгодини.

Орієнтовна тривалість переїзду: від 1 до 4 годин (залежно від швидкості черги на кордоні).

Вартість: від 33 грн. до 133 грн. залежно від обраного варіанту.

2. Дістаємось до Перемишля.

Перейшовши кордон Шегині-Медика ви зможете сісти на рейсовий маршрут Медика-Перемишль, який до головного вокзалу у Перемишлі курсує кожні п’ятнадцять хвилин (орієнтир – біля магазину “Бедронка”). Вартість – 2,5 злотих, тривалість переїзду –  20 хв.

Вартість: приблизно 15 грн. (1 злотий=6 грн.)

3. Беремо PolskiBus з Перемишля до Варшави.

До Варшави з Перемишля Polskibus за умови завчасного бронювання пропонує нам ціну 1 злотий (+1 злотий за бронювання), тривалість переїзду – 6 год. 35 хв.

peremysl

Вартість: приблизно 120 грн.

Підсумок: мінімум 60 грн. (або 2,14 євро*) за подорож Львів-Варшава.

*1 євро = 28 грн.

Що ще пропонує нам Варшава, читайте тут.

Знайти собі дешеве житло у Варшаві можна за посиланням >>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія