Як дістатися зі Львова до Варшави за 2 євро?

Posted on Posted in PolskiBus, Дешеві автобуси, Ідеї маршрутів

Чому до Варшави? Попри беззаперечну цінність цього європейського міста як культурно-історичного центру Польщі, Варшава є дуже зручним пунктом для подорожі в різні кінці Європи автобусом та літаком, зокрема лоукостовими авіалініями компанії Ryanair чи Wizzair. Детальніше про маршрут Львів-Варшава читайте далі.

На дорогу зі Львова до Варшави ви можете затратити лише 9 годин (без врахування часу на пересадки) та витратити від 60 грн. до 160 грн (залежно від обраного варіанту). Наша дорога з кількома пересадками складатиметься з трьох пунктів.

1.Їдемо до кордону з Польщею.

Для того, щоб попасти до Польщі зі Львова, скористайтеся маршруткою до кордону Шегині-Медика (від залізничного вокзалу) та перейдіть його пішки, візьміть автобус зі Львова до Жешува або перегляньте інші варіанти. Маршрутка курсує з вокзалу від 6 ранку щопівгодини.

Орієнтовна тривалість переїзду: від 1 до 4 годин (залежно від швидкості черги на кордоні).

Вартість: від 33 грн. до 133 грн. залежно від обраного варіанту.

2. Дістаємось до Перемишля.

Перейшовши кордон Шегині-Медика ви зможете сісти на рейсовий маршрут Медика-Перемишль, який до головного вокзалу у Перемишлі курсує кожні п’ятнадцять хвилин (орієнтир – біля магазину “Бедронка”). Вартість – 2,5 злотих, тривалість переїзду –  20 хв.

Вартість: приблизно 15 грн. (1 злотий=6 грн.)

3. Беремо PolskiBus з Перемишля до Варшави.

До Варшави з Перемишля Polskibus за умови завчасного бронювання пропонує нам ціну 1 злотий (+1 злотий за бронювання), тривалість переїзду – 6 год. 35 хв.

peremysl

Вартість: приблизно 120 грн.

Підсумок: мінімум 60 грн. (або 2,14 євро*) за подорож Львів-Варшава.

*1 євро = 28 грн.

Що ще пропонує нам Варшава, читайте тут.

Знайти собі дешеве житло у Варшаві можна за посиланням >>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія